KONST / Litografier / Färglitografier 15904016
nr 1590 4016
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier, 5 st, Signerad, numrerad 9/170, daterad 1981. Färglitografi, bildmått: 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x69 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 15 januari 2024
kl 19:01:51
15/1 18:55:19
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas